Kanserin Gerçek Şifası !

Kanser Hakkında Safsatalar

Kanserin Gerçek Şifası !
Kanser Hakkında Safsatalar

Kanser Hakkında Gizlenen Gerçekler

Yaşadıklarımız vede ilerleyen zamanda karşılaşacağımız tehlikeleri gördüğümüzden sebep, artık kitabın ortasından değil, direk sonundan konuşma gereği duyuyoruz.

İstisnasız her insanın vücudunda Kanser hücreleri bulunur ve vücut arasıra aktifleşen kanser hücrelerini her defasında durdurur. Çoğu zaman bunun farkında olmazsınız. Bu vücudun kanunudur.

Kanser hastalarının büyük çoğunluğu başka problemler sebebiyle, tesadüfen kanser olduklarını öğrenirler. O güne kadar nedense hiç bir problem yoktur. Aslında Doktorun tek suçu, temelde yanlış olan bu "modern tıbbın teşhis safsataları" ile yetişmiş olmasıdır. Yüzde elli hata payı olan bir test ile sağlam insanda corona bulan tıp dünyası, tabiki kendine has teşhisleri ile insanlarda bolca miktarda kanser bulacaktır. Sebebini göremedikten sonra, hastayı önce ruhen sonra bedenen öldürmekten başka bir işe yaramayacaktır.

Bunu öğrenen kişiler aynı günden itibaren hem ruhsal hemde fiziksel çöküş yaşarlar. Vücut bağışıklığı savaşmayı durdurur. Çünkü "kanser" o güne kadar bütün zihinlerde 'ölüm hastalığı' olarak kodlanmıştır.

Zihin ve İnanç birleşip DNA'ya; "yavaş yavaş ölüme hazırlan" emri gönderir. DNA ise bütün organlara artık yoğun çalışmamaları komutunu verir. Örneğin sindirim sistemi yavaşladığı için genellikle çoğu kanser hastasında iştahsızlık oluşur. Vücut artık yemeğe ihtiyaç duymuyordur çünkü yakında ölmeye hazırlanmış, şartlanmıştır. Böylece Doktorun güya tespit ettiği kanser ilk hangi bölgedeyse önce o bölüm çürümeye başlar, artık savunan bir bağışıklık sistemi yoktur. Çünkü DNA'dan "ölüm emri" almıştır. (Ve Doktor farkında olmadan bir can'a daha sebep olmuştur)

Kemo terapi v.b. tedavilerle çürümesi ilerlemiş bölgeyi defalarca yakarlar ve kısmen ilerlemesini durdururlar. Bu arada hastayada kanserli bölgenin ilerlemesini durdurduklarını söylerler. Böylece hastanın zihninde yeniden bir "yaşam kodu" oluşur ve tekrar DNA'ya yollanır. Ancak ilki kadar kararlı değil, tereddütlü olur. "ya yeniden nüksederse?" bilgiside buna eklenir.

Hastanın o aşamadan sonra artık hayatı, yaşamaya olan inancı ile ve zihninde her arada bir beliren "ya yeniden nüksederse?" korkusu ile yön bulur. Tekrar tekrar yakalananları duymuşsunuzdur, işte sebebi budur. "Ya yeniden tekrarlarsa? Ya başka organa sıçrarsa?"

Kendinize içten içe sorduğunuz her soru cevap bulur emin olun! "Ya tekrar olursa?" gibi bir korku yaşarsanız kesinlikle tekrar olacaktır! Çünkü soruyu siz sordunuz o cevabı kesin verecektir.

Oysa: "ya Doktorun teşhis yöntemleri yanlışsa?"
"Ya korkum ve yanlış inancım yüzünden bunları yaşadıysam?" gibi sorular sormak dururken hemde! Unutmayın siz günahkar da olsa Eşrefi Mahlukatsınız.

-Avrupada kanseri ilerlemiş bir hastanın test sonucunu karıştıran bir doktor, sağlıklı hastasına ileri derece kanser olduğunu bildirdikten bir kaç hafta sonra sağlıklı hastası hayatını kaybeder. Yapılan yanlışlık sonrası ölen kişiyi incelediklerinde vücudunda gerçekten ileri derece kanser oluştuğunu görürler. Bu olay yaşanmıştır.

Modern tıbbın teşhis ve tedavi metodlarının büyük bir çoğunluğu, pcr testi ile meyvede sebzede "corona pozitif" bulmaya benzer.

Bakın bu bilgiler sizi şaşırtabilir, ancak;
Çoğu zaman bir durumun farkında olmak ŞİFANIN Kendisidir.

Vücudun işleyişini bilirseniz, başınıza nelerin ve ne sebeple geldiğini öğrenirseniz, işte o zaman yaşamınız kolaylaşır, çünkü Allah'ın yaratma sanatına şahit olursunuz. Şahit olmak, biliyor olmaktan daha değerlidir.

Her bir günah, muhatabı olan vücutta atom düzeyinde bir hasar bırakır. Bu hasarlar arttıkça hücreleri bozar ve kanser dedikleri "çürüme ve etrafını çürütme" bu şekilde başlar. Diğer çeşitli hastalıklarında ortaya çıkması ve başlangıcı bu şekilde olur.

Her seferinde vücut, bu kanserli hücrelere karşı galip gelir; bazen boşaltım sistemi ile, bazen deri yolu ile dışarı iltihaplı veya iltihapsız bir kitle bırakarak, bazende tırnaklar ile bu hastalıklı hücreleri önce etkisiz hale getirip sonra dışarı atar. Siz hayatınız boyunca tüm bu olanların sadece bazısına vakıf olursunuz.

Dünya bir alem, vücudunuz ayrı bir alemdir. İçinde hak ile batılı bulunduran başlı başına bir Dünya gibidir insanın kendisi. Batılda yaşayanlar 'kanser' hücresinden bir numune, hakkın rızasında olanlar 'bağışıklık' gibi koruyucu birer hücredir Dünya içinde.

Yaşadığımız hastalıkların büyük çoğunluğunun sebebi, günahlardan dolayı bizleriz. Ve bazen 'hastalık sandıklarımızdan sonra' gerçek hastalığı yaşarız. Herşey sanmaktan, yanlışa inanmaktan ve kötü zan'dan başımıza gelir.

Ancak her zaman söylediğim gibi, Allah'a olan eşsiz bir iman, kendi DNA'nızı bile değiştirir.

чคкuв öztekin

"Kabul edileceğine kesin bir şekilde inanarak Allah'a dua edin" Hz.Muhammed Mustafa s.a.v