Yapay mRNA Panzehiri

Mesajcı RNA ile ilgili Detoks

Yapay mRNA Panzehiri
Yapay Mesajcı RNA ile ilgili Detoks

Bildiğiniz üzere aşı olanlar kadar olmayanların da çok dile getirilmeyen önemli problemleri, aşılanmış insanların nefes ve hatta deri yoluyla yaydıkları yapay spike proteinlere maruz kalmaları'dır.

Aşılamanın artmasıyla, çevremizde aşı olmadığı halde delta dedikleri varyant bulaşan çok insana şahit oldum. Belirtileri normal Corona ile benzemekteydi. Ancak esas sorun bu değil!

Bu yapay protein, neredeyse tıpkı aşılanmışçasına sizlere de bulaşıyor. Ve sıkıntı, bulaşmasından da öte, kendi kendini sürekli tekrarlamasıdır! İşte en önemli nokta da budur. Sonucunda ise girdiği vücutlarda, aşılı olanda ne yapıyorsa sizde de aynı belirtileri hatta rahatsızlıkları yapabiliyor. Son zamanlarda aşı vurulmamış insanlarda da kalpte baskı veya batma şeklinde belirtiler, vücudun bazı bölgelerinde deri üzerinde alerji benzeri görüntüler. Ve en kötüsü, sürekli kendini tekrarlayan bu yapay protein, kan da pıhtılaşmaya sebep oluyor. Böylece kalp krizi dahil, ölümle sonuçlanacak türlü iç hastalıklara sebebiyet veriyor.

Yani özetlemek gerekirse düşmanımız, Aşı yoluyla herkese bulaşması amaçlanan bir Spike Protein! Yani yapay bir mesajcı RNA!

Şimdi gelelim Panzehirine !

Uzun yıllardan beri tıpta bilinen ve genellikle Afrika Uyku hastalığı ve Otizm'in tedavisinde kullanılan, hatta bu hastalıkları tamamıyla tersine çevirebilen 'Suramin' isimli ilaç.

Modern tıp bu ilacın farkında, ancak genellikle bir takım elitlerin kolay temin edebildiği suramin isimli ilaç, vücuda sonradan dahil olan yapay RNA yapılarını yok ediyor. Bu suretle pıhtılaşmaya sebep olan tekrarlayıcı RNA'yı devre dışı bırakıyor. İnsan DNA'sını sonradan sisteme dahil edilen yapay mesajcılardan temizliyor.

Suramin isimli ilacın etken maddesinin kolay bulunamayan bir madde olduğunu ve yurt dışında olduğu içinde temin edilmesi konusunda sıkıntılar çıktığını duymuştum. Zaten insanlara da bu şekilde lanse ettiler.

Yaptığım araştırma sonucu, aynı etken maddenin gözümüzün dibinde olduğunu öğrendim. Araştırmak ve insanlara fayda sağlayacak bir şeyi duyurmak için o dandik ünvanlara da ihtiyaç olmadığını bu süreçte hepiniz gibi bende öğrendim!

Suramin, ulaşılamaz görünen o etken madde, Çam Ağaçları'nın iğnelerinde bolca mevcuttur. Temin edilmesi ve hazırlanması da bir o kadar kolaydır.

Yukarıda bahsettiğim bütün koruyucu ve onarıcı özelliklere sahiptir. DNA'yı onarır. RNA ve DNA’nın uygunsuz değişimlerine karşı etki gösterir.Yüksek oranda C vitaminine de sahiptir.

En güçlü antioksidanlardan biri olduğu ve kanser, iltihaplanma, stres ve depresyon, ağrı ve solunum yolu enfeksiyonlarını tedavi ettiği biliniyor. Aşı yoluyla gelen zehri Anti virüs gibi yakalıyor.

EVDE KULLANIMI:

Göz kararı bir miktar çam iğnesini (yeşil olanlardan) öncelikle durulayıp dış ortamdan gelmiş tozları v.s yıkayın. Daha sonra 90 derecenin altında olan hafif el yakacak sıcaklıkta en az 10 dk demleyip, sonrasında süzüp içebilirsiniz.

Sıcaklık 90 derece üzeri olur ve kaynatarak yapmaya çalışırsanız içeriğindeki etken maddeler zarar görüyor ve etkisi kayboluyor. O yüzden kaynatmadan, kaynamış ve hafif soğumuş suda beklemeye bırakacaksınız. Tahmini 70-75 derece su sıcaklığı ideal olanı.

Her gün içebildiğiniz gibi günde bir kaç kez içebilirsiniz. Aşı olmuş ve sıkıntı çeken arkadaşlarımızın da faydasını görebileceklerine inanıyorum.

чคкuв öztekin

Not: Tüm bu bilgiler, benim şahsi araştırma ve fikirlerimi içerir, o yüzden tıbbi teşhis ve tedavi değildir. Kullanmayı düşünenler Gerçek Doktor olan, Hekimlerinize danışın!